Potrzebujesz lekarza?

Zadzwoń:+48 32 610 06 16,
Medycyna pracy:+48 (32) 610 06 15

19 Grudzień 2020

Rozpoczynamy nabór wniosków do bezpłatnego projektu telemedycznego w walce z nadciśnieniem

Przychodnia CENPiL ze spółką Tele-Zdrowie w walce z nadciśnieniem. Jeśli masz ukończone 40 lat i cierpisz na nadciśnienie, ten program jest właśnie dla Ciebie. W ramach programu chcemy wyposażyć x30 osób (którzy są zdeklarowani w naszej poradni POZ, bądź przeniosą do nas swoje deklaracje) w aparaty do mierzenia ciśnienia. Ciśnieniomierze wyposażone są w moduł do przesyłania wyników do naszego centrum monitorowania które przez 24h/7 będzie czuwało nad jego poprawnością (przez okres 6 miesięcy - zupełnie bezpłatnie). 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nieleczone nadciśnienie tętnicze może powodować powikłania chorób układu krążenia co jest najczęstszą przyczyną zgonów Polsce. Wiele osób świadomie ignoruje zalecenia lekarza lub nie trzyma się ich ściśle z powodu małej uciążliwości schorzenia w życiu codziennym i według wielu zbyt wysokiej uciążliwości w monitorowaniu i leczeniu.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 17.01.2021r. na adres e-mail badania@cenpil.pl w tytule wpisując "Projekt - w walce z nadciśnieniem" oraz swoje dane kontaktowe wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu e-mail (w celach kontaktu).